תחומי פעילות

תחומי פעילות

משרדנו מעניק שירות לקהל לקוחותינו בנושאים שונים כגון:

  • חדלות פרעון
  • תביעות קבלנים (ליקויי בנייה, איחור במסירת הדירה מקבלן)
  • מקרקעין
  • חוזים מסחריים
  • דיני משפחה
  • אגודות שיתופיות ומשפט מנהלי
  • צוואות וירושות

משפט מסחרי ודיני חברות

משרד מתמחה במגוון תחומי המשפט המסחרי והעסקי, מקומי ובינ"ל, תוך התמקדות וניסיון רב  בשאלות מסחריות מורכבות, דיני חברות, ופעילויות בתחום הקנאביס רפואי.

המשרד מלווה חברות הפועלות בתחומים מגוונים, החל מחברות ציבוריות גדולות ומוכרות ועד לחברות קטנות יותר וחברות הזנק (start-up).

דיני חברות הינם מערכת חוקים ותקנות מקיפה, העוסקת בכל שלבי ההתנהלות של חברות עסקיות. לכל בעל עסק או חברה חשוב להיות מיוצג על ידי עורכי דין חברות, המתמחים בסוגי דיני חברות והסוגיות המשפטיות הקשורות בהם. זאת מאחר ואנשי המקצוע מעניקים ייעוץ משפטי בתחומים מגוונים, כגון עבור הקמת עסק, קשרים עסקיים, קשרים עם גופים פיננסיים, עריכת חוזים והסכמי שותפות, תביעות משפטיות,  התנהלות נכונה וחוקית מול עובדים ולקוחות, הליכים מנהליים ומשפטיים, ניהול משא ומתן, סיוע בבחירת מדיניות החברה, התמודדות עם הרשויות, תכנון משפטי נכון של מהלכים עתידיים, והכוונה משפטית לפירוק החברה.

חשוב לציין שלא רק לחברות גדולות ומורכבות חוסך ליווי מטעמם של עורכי דין חברות הרבה זמן וכסף, ומספק  מענה שוטף ובשעת חירום בכל נושא משפטי. הליווי משחרר את מנהלי החברה מהתעסקות בפן המשפטי של העסק ומפנה אותם לביצוע העבודה השוטפת והתקינה, כך שמשאביהם מוקדשים להגדלת רווחיותה. 

תחום הנזיקין

מחלקת הנזיקין במשרדנו, עוסקת בכל סוגי הנזיקין, ובעיקר בייצוג תובעים בתחום הנזיקין, תאונות דרכים, רשלנות רפואית ומימוש זכויות רפואיות מול חברות הביטוח ומוסדות המדינה השונים. מחלקת הנזיקין מטפלת מדי שנה במאות נפגעים. ההצלחות הרבות להן זוכה המחלקה, נובעות מהידע, מהניסיון ומהקשרים, אשר נצברו במהלך רבבות שנות וותק, ומאסטרטגית ניהול התיק וקבלת ההחלטות, לטובתו העליונה של הנפגע.

בדיני לשון הרע והוצאות דיבה המשרד מסייע לא אחת למי שהוצאה דיבתו לסיוע משפטי בלשון הרע, ממשרדי עורכי דין המתמחים בדיני הוצאת דיבה. אם משום ששגה והוציא דיבתו של אחר ואם מפני שנפגע מהוצאת דיבתו על ידי אדם אחר. בדרך כלל, זה יקרה לאחר שהפרסום נעשה ואדם שפגע או שנפגע מוצאים עצמם אובדי עצות, ומבקשים למצוא לעצמם משרד עורכי דין המתמחה בהוצאת דיבה שיסייע להם. סיוע של משרדי עורכי דין המתמחים בהוצאת דיבה הוא סיוע הנדרש כיום ליותר ויותר אנשים, אגב יותר ויותר פרסומים המתפרסמים אגב קיומם של יותר אמצעי תקשורת מאי פעם. בעידן הזה אנחנו עדים ליותר ויותר הוצאת דיבה באמצעות המרשתת (האינטרנט) בעיקר ברשתות החברתיות.
לא אחת ניתן וכדאי ליישב תביעות מסוג של הוצאת דיבה מבלי להיזקק לערכאות. זאת, באמצעים של פשרה טרם הגשת תביעה, ואו גישור במהלך ההליך גם לאחר שהוגשה תביעה, אפילו טרם כתיבת פסק הדין. משרדנו אשר מתמחה בדיני הוצאת דיבה ידע להנחות את הלקוח מה עליו לעשות באופן מיידי, מה סוג התביעה שעליו להגיש, לאלו ראיות יזדקק וכיצד יוכל להשיג אותן במהירות האפשרית.

משרדנו ייצג רוכשיי דירות מאת חברת "דונה" ו "מאליבו" בעילות שונות ואף זכה עבור לקוחותיו בסכומי כסף גבוהים (ת"א 20452-03-18, ת"א 38909-07-19 ועוד…) כמו כן,  פורסמו ע"י צוות המשרד מס' מאמרים בנושא (https://www.mishpati.co.il/article/15448  ועוד…).

הוצאה לפועל וחדלות פירעון

במרחב של טיפול בחובות הוצאה לפועל למשרד ניסיון רב בטיפול הן בזוכים והן בחייבים. לזוכים – חתירה לגבייה יעילה ומהירה עד לתשלום החוב, טיפול בצ׳קים חוזרים תובענות כספיות וביצוע פסקי דין. לחייבים – הסדרים מול בנקים וזוכים פרטיים והפחתות משמעותיות מהחוב, איחוד תיקים וצווי תשלומים, ביטול עיקולים והגבלות על חשבונות העו״ש והמשכורת, ביטול הגבלת רשיון נהיגה, ביטול הגבלת יציאה מהארץ והגשת התנגדויות.

בתחום חדלות פירעון, המשרד נותן שירות ליווי מלא של הלקוח לאורך כל הליך חדלות הפירעון – פשיטת הרגל ועד לקבלת צו ההפטר המיוחל ומחיקת החובות. ביטול עיקולים והגבלות על חשבונות העו״ש והמשכורת, הורדת הגבלות על רישיון הנהיגה, אישור פתיחת עסק עצמאי ופתיחת דף חדש בחיים. המשרד מתמחה בחוק חדלות פירעון החדש אשר נכנס לתוקפו בספטמבר 2019.

נשמח לתאם פגישה לצורך הכרות מעמיקה יותר ומציאת דרכים לשיתוף פעולה פורה.